Szkolenie psów nad jeziorem w Sławie (Radzyń, Lubiatów)

Szkolenie psów z zakresu psiego posłuszeństwa organizuję na terenie Sławy w okolicach jeziora. Wszystko po to aby w normalnych prawdziwych warunkach dnia codziennego poćwiczyć z psem psie posłuszeństwo.

Dość często tak bywa, że pies na swoim terenie tam gdzie zwykle chodzi na spacery zachowuje się zupełnie inaczej niż wtedy gdy jest w nowym miejscu pełnym nowych zapachów. Gdzie biegają obce psy i gdzie kręci się dość sporo ludzi. Takie scenariusze chcemy przećwiczyć, aby pies był pod kontrolą nawet w obcym dla niego miejscu. Abyś mógł spokojnie wyjść z psem w czasie urlopu nad jezioro, do lasu czy na plażę.

Zapisy na szkolenie psa - nad jeziorem w Sławie tu: http://www.szkola-doberman.pl/szkolenie-psow-slawa-i-okolice/

Na zajęciach ćwiczymy to, aby pies chodził grzecznie na smyczy przy nodze, aby nie ciągnął na smyczy, aby nie interesował się zbytnio obcymi ludźmi, aby można było iść z psem pomiędzy ludźmi ruchliwą uliczką. Oraz aby pies nie wdawał się awantury z innymi psami napotkanymi na spacerze. Na szkolenie mogą przyjść psy od 3 miesiąca w górę. Również psy kilku letnie są mile widziane.

Tresura psów Sława, Radzyń, Lubogosz, Lubiatów - okolice Jeziora Sławskiego. Ćwiczymy psie posłuszeństwo w mieście, w parku i na plaży nad jeziorem Sławskim.

67-410 Sława, powiat wschowa. Inne miejscowości gdzie możemy zorganizować szkolenie psów: Lubogoszcz, Lubiatów, Konotop, tresura psa boszkowo letnisko Radzyń koło Sławy.

Zapisy na zajęcia z tresury - psie posłuszeństwo - również poprzez FB: https://www.facebook.com/doberman.szkola.szkolenia.psow