Szkolenie psów Wrocław i okolice

Szkolenie psów Wrocław


szkolenie psów wrocław

Szkolenie psów Wrocław i okolice - zapisy i informacje po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Zapraszam na indywidualne lekcje szkolenia psa we Wrocławiu a także w innych okolicznych miastach - zapisy przez telefon: 508-194-283 - wejdź również na stronę www.szkola-doberman.pl aby uzyskać więcej informacji.

Szkolenie psów Wrocław - prowadzę szkolenie psów w całym mieście - dojeżdżam do klientów

 Prowadzę szkolenie psów w trybie indywidualnych lekcji dla Ciebie i Twojego psa - pokażę Ci co i jak ćwiczyć z psem - nie ważne czy Twój pies to kundelek czy pies rasowy z rodowodem - wiek psa też nie ma zbyt wielkiego znaczenia - każdego psa można szkolić - szczeniaki szybko się uczą jednak mają krótką cierpliwość, często po 5 minutach już chciałyby robić coś innego - dlatego inaczej się szkoli szczeniaki niż psy dorosłe które umieją się skupić na zadaniu przez dłuższy okres czasu.

Do każdego psa dobieram odpowiednie metody szkoleniowe - inaczej szkolimy psy nieśmiałe i strachliwe a inaczej rozbrykane i szalone urwisy. Szkolenie psów przebiega etapami - najpierw uczymy psa prostych komend i prostych zadań - dopiero z czasem wymagamy od psa coraz więcej - nie możemy psa nauczyć wszystkiego w 5 minut bo pies po prostu nie jest do tego zdolny. Najpierw pies musi się nauczyć co znaczy dane słowo a potem wymagamy od psa tego aby reagował na nasze słowa w różnych sytuacjach.

Szkolenie psów dostosowuję do poziomu wyszkolenia danego psa - dlatego zapraszam na lekcje jeśli nawet Twój pies jest na początku swej drogi szkoleniowo - wychowawczej.
 
szkolenie psów we Wrocławiu Niskie Łąki