2 czerwca 2016

Szkoła dla psów Legnica - szkolenie psów w Legnicy


Szkolenie psów Legnica - Indywidualna tresura w szkole dla psów w Legnicy


szkolenie psa legnicaSzkolenia psów w Legnicy prowadzę jako indywidualne lekcje - zamawiasz wizytę domową. Przyjadę do Ciebie i pomogę Ci wyszkolić Twojego psa. Szkolenie będzie dostosowane do obecnego poziomu wyszkolenia Twojego psa lub do obecnie występujących problemów z psem. Zaczniemy już na pierwszej lekcji pracować nad tym aby Twój pies zmienił się i aby był Ci posłuszny.

Tresura psa Legnica
Zamów wizytę tresera psów do swojego domu

Taka forma indywidualnych lekcji jest bardzo skuteczna, bo psa nie rozprasza nowe miejsce i obce psy i podstawowe szkolenie psa lepiej odbyć raczej na znanym dla psa terenie.

Tresura psa kiedy zacząć?

Zanim się spotkamy na szkoleniu musisz wiedzieć, że szkolenie psa można rozpocząć gdy pies ma 10 tygodni - już wtedy można psy uczyć podstawowych komend i przyzwyczajać psa do chodzenia na spacerze na smyczy. Liczba szkoleń jakie trzeba odbyć na razie jest trudna dla mnie do przewidzenia bo jeszcze nie poznałem Twojego psa i nie wiem ilu lekcji będzie potrzebował. Czasami wystarczą 3 lekcje (1 w tygodniu) aby psa nauczyć podstawowego posłuszeństwa.

Przedszkole dla psów Legnica

Aktualnie nie prowadzę szkoleń w formie przedszkola dla psów - jeśli chcesz to mogę Ci pokazać w trakcie lekcji indywidualnej jak szkolić szczeniaka i jak prowadzić jego socjalizację na spacerach.

Tresura psa ile kosztuje

Koszt godzinnej lekcji szkolenia psa to 100zł.

ZAPISY na Szkolenie psów w Legnicy - indywidualne lekcje z psim trenerem - Zadzwoń!

legnica szkolenie psów


W innych miastach: Wrocław -> tresura psów wrocław
Tagi wpisu: Tresura psa w Legnicy, tresura psów legnica, Treser psów Legnica, szkolenie owczarków niemieckich, szkolenie psów w Legnicy. przedszkole dla psów legnica,